Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Technický dozor investora na Vaší straně!
Nacházíte se: Společnost

Společnost - TEHYKON Brno

Začátek společnosti lze vnímat od roku 1983, kdy jeden ze společníků začal výzkumem a vývojem monolitické střešní kompozice TEVISTYR. Po čtyřech letech práce bylo Úřadem pro objevy a vynálezy v Praze na tuto technologii uděleno autorské osvědčení a později několik patentů. Firma byla založena v roce 1987 a zabývala se drobnými opravami plochých střech. Pro uvedení na trh musela technologie TEVISTYR projít komplexními zkouškami, aby zjištěné hodnoty mohly být použity v technických listech a propagačních materiálech. Po roce 1989 po změně společenských poměrů a vzniku nových zákonů se změnila právní forma a rozsah nabízených služeb firmy. Kromě zhotovitelské činnosti v oblasti termoizolačních a hydroizolačních konstrukcí staveb jsme rozšířili nabídku o inženýrskou činnost v investiční výstavbě na poli komplexní bytové výstavby, to znamená výstavby bytů, občanské vybavenosti (školy, zdravotnícká střediska, kulturní domy, obchodní střediska, domy služeb, ...) a technické vybavenosti (trafostanice, kotelny, výměníkové stanice, ...) včetně inženýrských sítí. Od roku 1987 pracovala firma pod názvem TEVISTYR, od roku 1992 TEHYKON, s.r.o.  

Název společnosti vznikl jako zkratka její náplně -        TErmoizolační        

                                                                                   HYdroizolační          

                                                                                        KONstrukce.

V roce 2003 dostala společnost dnešní podobu po vstupu nového společníka do firmy s obchodním názvem TEHYKON Brno, s.r.o. V této podobě společnost pracuje do dnešní doby.

 

Naše společnost se v současné době zabývá zejména inženýrskou činností v investiční výstavbě a to jak ve fázi přípravy (poradenství a připomínkování projektové dokumentace, pomoc při výběru zhotovitele, technického a technologického řešení stavby až po odevzdání staveniště zhotoviteli), tak ve fázi výroby (samotný výkon TDI od převzetí staveniště až po kolaudaci hotového díla). 

kontakt

TEHYKON Brno, s.r.o.,
Sochorova 23, 616 00 Brno
telefon

+420 604 991 999
+420 603 182 705